Kandelaberfötter ett par samt ljusarm Rokoko-stil Tyskland 1900-talets mitt porslin

Höjd ca 37 cm, med arm ca 53 cm

Skador. Slitage. Nagg.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
19 jan 15:33
450 SEK
19 jan 15:33
400 SEK
19 jan 15:03
350 SEK
12 jan 16:02
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13