Skål på fot Rokoko-stil Tyskland 1900-talets mitt porslin

Höjd ca 35 cm

Åldersrelaterat slitage. Nagg.

Klubbat pris
350
34
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
19 jan 14:02
350 SEK
12 jan 16:05
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13