Hans Bunde kaffeservis 2 dlr silver Cohr Danmark 1956

Handtag av bakelit, höjd ca 10-22 cm, total vikt ca 610,5 gram

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Auktionen avslutas
5 dagar 11 timmar
4 200
401
456
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
13 jan 21:44
4 200 SEK
13 jan 21:44
4 000 SEK
13 jan 10:09
3 100 SEK
13 jan 10:09
2 900 SEK
13 jan 4:49
2 700 SEK
13 jan 4:49
2 500 SEK
12 jan 22:18
350 SEK
12 jan 16:26
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Bukowskis Malmö