Gräddkanna och sockerskål CG Hallberg silver Stockholm 1930/39

Höjd ca 5-6 cm, vikt ca 126 gram

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Klubbat pris
1 920
184
208
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
18 jan 19:43
1 920 SEK
18 jan 19:43
1 910 SEK
18 jan 15:36
1 400 SEK
15 jan 16:24
1 300 SEK
15 jan 16:23
1 200 SEK
15 jan 16:23
1 200 SEK
12 jan 22:15
350 SEK
12 jan 16:24
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13