Servis 9 dlr "Koka blå" Rörstrand 1900-talets mitt porslin
Bestående av;
2 djupa skålar diameter 21 cm,
1 karott med lock,
1 karott med snip,
3 djupa rektangulära skålar längd 23-28-29 cm,
1 avlångt fat längd 39 cm,
1 serveringsfat längd 30 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor.