818062
Wiwen Nilsson
(1897-1974)
Ring, wiwen nilsson, lund, med fasettslipad bergkristall.

RING, Wiwen Nilsson, Lund, med fasettslipad bergkristall.

Storlek 15,75/49. Vikt 8,1 gram.

Slitage. Flertalet nagg. Gravyr.

Slutpris
5 100
479
529
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
21 maj 2017 22:19
5 100 SEK
21 maj 2017 22:19
5 000 SEK
21 maj 2017 22:18
4 900 SEK
21 maj 2017 22:18
4 700 SEK
21 maj 2017 22:17
4 500 SEK