BROSCH, Wiwen Nilsson, Lund, 1957.

Kvist med körsbärsblom, numrerad N:r 10. Silver. Längd 6 cm. Vikt 13,0 gram. Presentask märkt "Kgl Hovjuvelerare WIWEN NILSSON Lund" medföljer.

Slitage.

Klubbat pris
7 800
688
718
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
21 maj 2017 22:31
7 800 SEK
21 maj 2017 22:31
7 600 SEK
21 maj 2017 22:18
7 400 SEK
21 maj 2017 22:13
7 200 SEK
21 maj 2017 22:13
7 000 SEK
21 maj 2017 22:12
6 800 SEK
21 maj 2017 22:12
6 600 SEK
21 maj 2017 19:55
5 400 SEK
21 maj 2017 9:10
5 200 SEK
20 maj 2017 14:52
5 000 SEK
20 maj 2017 14:52
5 000 SEK
20 maj 2017 8:54
4 800 SEK
20 maj 2017 8:54
4 600 SEK
18 maj 2017 22:07
4 200 SEK
5 maj 2017 4:48
4 000 SEK
3 maj 2017 14:06
3 000 SEK