892373
Wiwen Nilsson
(1897-1974)
Wiwen nilsson, brosch sterlingsilver, lund, 1960.

WIWEN NILSSON, brosch sterlingsilver, Lund, 1960.

I form av en lejon. Signerad. Längd ca 7 cm. Totalvikt ca 25,6 g.

Bruksslitage.

Slutpris
22 500
2 112
2 338
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
21 maj 2017 21:47
22 500 SEK
21 maj 2017 21:47
22 000 SEK
19 maj 2017 17:45
18 700 SEK
19 maj 2017 17:45
18 200 SEK
19 maj 2017 16:37
13 000 SEK