WIWEN NILSSON, brosch sterlingsilver, Lund, 1959.

I form av en hjort. Signerad och nr 3. Höjd ca 4,8 cm. Totalvikt ca 15,6 g.

Bruksslitage.

Klubbat pris
27 000
2 366
2 461
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
21 maj 2017 21:50
27 000 SEK
21 maj 2017 21:50
26 000 SEK
21 maj 2017 21:49
25 000 SEK
21 maj 2017 21:48
24 000 SEK
21 maj 2017 6:00
23 000 SEK
21 maj 2017 6:00
22 000 SEK
21 maj 2017 6:00
21 500 SEK
21 maj 2017 6:00
20 500 SEK
21 maj 2017 5:59
18 500 SEK
21 maj 2017 5:59
18 000 SEK
19 maj 2017 15:25
16 055 SEK
19 maj 2017 15:25
15 555 SEK
17 maj 2017 22:18
6 950 SEK
5 maj 2017 10:01
6 750 SEK
5 maj 2017 9:44
6 700 SEK
4 maj 2017 16:36
6 500 SEK
4 maj 2017 16:36
6 402 SEK
4 maj 2017 16:35
6 202 SEK
4 maj 2017 16:35
6 002 SEK
3 maj 2017 22:13
5 750 SEK
3 maj 2017 22:13
5 550 SEK
3 maj 2017 22:13
5 500 SEK
2 maj 2017 22:41
4 800 SEK