COLLIER med mossagat, Liljedahl, Stockholm, 1960.

Silver. Endast hänge är stämplat. Hänge med höjd cirka 5,5 cm. Halsring med inre diameter cirka 11 cm. Vikt 35,4 gram.

Slitage.

Klubbat pris
2 910
276
316
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
21 maj 2017 21:56
2 910 SEK
21 maj 2017 21:56
2 710 SEK
21 maj 2017 21:55
2 510 SEK
21 maj 2017 21:54
2 500 SEK
21 maj 2017 21:51
2 300 SEK
21 maj 2017 21:51
2 100 SEK
21 maj 2017 21:30
1 850 SEK
21 maj 2017 21:02
1 750 SEK
21 maj 2017 20:12
1 600 SEK
21 maj 2017 17:59
1 500 SEK
21 maj 2017 17:59
1 450 SEK
19 maj 2017 22:57
1 400 SEK
19 maj 2017 22:57
1 300 SEK
19 maj 2017 22:56
1 200 SEK
19 maj 2017 22:56
1 100 SEK
17 maj 2017 22:47
800 SEK
5 maj 2017 11:11
550 SEK
2 maj 2017 13:10
400 SEK