Prenumerera på vårt nyhetsbrev

909352
COLLIER med mossagat, Liljedahl, Stockholm, 1960.
Collier med mossagat, liljedahl, stockholm, 1960.

Silver. Endast hänge är stämplat. Hänge med höjd cirka 5,5 cm. Halsring med inre diameter cirka 11 cm. Vikt 35,4 gram.

Slitage.

Sara Berglund
Göteborg
Sara Berglund
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 09

Slutpris
2 910
277
301
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
21 maj 2017 21:56
2 910 SEK
21 maj 2017 21:56
2 710 SEK
21 maj 2017 21:55
2 510 SEK
21 maj 2017 21:54
2 500 SEK
21 maj 2017 21:51
2 300 SEK