Shai Dahan

(Israel, Född 1979)
Shai Dahan
(Israel, Född 1979)

SHAI DAHAN, "Graff Equestrian", blandteknik på duk, signerad och daterad a tergo 2016.

100x120 cm

Ingår i temaauktionen Urban Art E 141.

Utropspris
25 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

62. Philip & Kelvin LaVerne, soffbord, "Chang Boucher", USA 1960-70-tal.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
Aktuellt bud:
95 000 SEK