PHILIP TOWNSEND, gelatinsilverfotografi "Rolling Stones", signerad Philip Townsend och numrerad 40/50.
Bildyta 39 x 58,5 cm. Blindstämplad "Philip Townsend" i den nedre vänstra marginalen. Avbildar Mick Jagger klädd i väst.
Ej examinerad ur ram. Något vågigt blad.