PHILIP TOWNSEND, gelatinsilverfotografi "Rolling Stones", signerad Philip Townsend och numrerad 7/50.
Bildyta 35 x 35,5 cm. Blindstämplad "Philip Townsend" i den nedre vänstra marginalen. Avbildar bandet sittandes med Charlie Watts i förgrunden.
Något vågigt blad. Ej examinerad ur ram.