Per Mårtensson

(Sverige, Född 1969)
Per Mårtensson
(Sverige, Född 1969)

PER MÅRTENSSON, diptyk, duk, signerad (på båda) Per Mårtensson och daterad 2010 a tergo.

Utan titel. 110 x 95 cm, 110 x 42 cm.

Ytsmuts.

Proveniens

Elastic Gallery, Stockholm

Klubbat pris
23 000
2 041
2 130
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
17 jun 2017 20:43
23 000 SEK
17 jun 2017 20:43
22 000 SEK
17 jun 2017 20:42
21 000 SEK
17 jun 2017 20:42
20 000 SEK
17 jun 2017 20:42
18 500 SEK
17 jun 2017 20:42
18 000 SEK
17 jun 2017 20:42
17 000 SEK
17 jun 2017 20:42
16 500 SEK
17 jun 2017 20:42
16 000 SEK
17 jun 2017 20:42
15 500 SEK
14 jun 2017 19:49
15 000 SEK
14 jun 2017 17:41
666 SEK
14 jun 2017 14:44
500 SEK