857090
Karl Norin
(Född 1982)

KARL NORIN, syntetpäls, vax, epoxyplast och trä signerad Karl Norin och daterad 2013 a tergo.

Utan titel. 180 x 160 cm.

Obetydligt ytslitage. Pannån något slagen/böjd.

Proveniens

Gallery Niklas Belenius, Stockholm.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

12 000
1 137
1 281
Utropspris
30 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
13 jun 2017 13:43
12 000 SEK
12 jun 2017 22:31
11 000 SEK
10 jun 2017 21:08
10 000 SEK