857090

KARL NORIN, syntetpäls, vax, epoxyplast och trä signerad Karl Norin och daterad 2013 a tergo.

Utan titel. 180 x 160 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. Pannån något slagen/böjd.

Proveniens
Gallery Niklas Belenius, Stockholm.
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Karin Aringer

    Karin Aringer
    Specialist fotografi och samtida konst

    karin.aringer@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 30 000 SEK

    12 000
    1 146 EUR
    1 293 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    113 jun 2017 13:4312000SEK
    212 jun 2017 22:3111000SEK
    110 jun 2017 21:0810000SEK