Cindy Sherman

(USA, Född 1954)
Cindy Sherman
(USA, Född 1954)

CINDY SHERMAN, C-print signerad och daterad 1990 a tergo, upplaga 125..

"Mrs. Claus". Bildyta 33 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
21 000
1 853
1 934
Utropspris
18 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
18 jun 2017 14:32
21 000 SEK
9
18 jun 2017 14:31
20 000 SEK
8
18 jun 2017 14:31
19 500 SEK
9
18 jun 2017 14:31
19 000 SEK
8
18 jun 2017 14:31
18 500 SEK
9
18 jun 2017 14:30
18 000 SEK
8
18 jun 2017 14:30
17 500 SEK
9
15 jun 2017 21:07
17 000 SEK
8
15 jun 2017 8:22
16 500 SEK
13 jun 2017 20:46
16 000 SEK
13 jun 2017 10:22
15 500 SEK
11 jun 2017 23:16
15 000 SEK
11 jun 2017 23:16
15 000 SEK
11 jun 2017 16:13
14 000 SEK
11 jun 2017 14:12
7 500 SEK
10 jun 2017 10:46
5 000 SEK
10 jun 2017 7:31
1 000 SEK
9 jun 2017 21:38
400 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57