Patrik Nilsson

(Sverige, Född 1977)
Patrik Nilsson
(Sverige, Född 1977)

PATRIK NILSSON, blyerts, kol och pastell på papper, signerad och daterad 2007 a tergo.

"You don't have to be a weathergirl to see were the wind is blowing". 65 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Mia Sundberg Galleri, Stockholm.

Klubbat pris
13 020
1 155
1 206
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
18 jun 2017 14:02
13 020 SEK
18 jun 2017 14:02
13 000 SEK
18 jun 2017 14:01
12 520 SEK
18 jun 2017 13:59
12 020 SEK
18 jun 2017 13:59
12 000 SEK
18 jun 2017 13:59
11 500 SEK
18 jun 2017 13:59
11 000 SEK
18 jun 2017 13:58
10 500 SEK
18 jun 2017 13:58
10 000 SEK
18 jun 2017 13:58
9 800 SEK
18 jun 2017 13:58
9 600 SEK
18 jun 2017 13:57
9 200 SEK
18 jun 2017 13:57
9 000 SEK
18 jun 2017 13:56
8 400 SEK
18 jun 2017 13:56
8 200 SEK
18 jun 2017 13:53
7 800 SEK
18 jun 2017 13:53
7 600 SEK
9 jun 2017 19:43
7 450 SEK
9 jun 2017 19:43
7 250 SEK
9 jun 2017 19:09
7 200 SEK
9 jun 2017 18:56
7 000 SEK
9 jun 2017 18:40
6 250 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57