Markus Åkesson

(Sverige, Född 1975)
Markus Åkesson
(Sverige, Född 1975)

MARKUS ÅKESSON, olja på duk, signerad, betitlad och daterad a tergo 2011.

"The Woods (Pauline)", 170 x 120 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
20 000
1 775
1 871
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
14 jun 2017 11:00
20 000 SEK
14 jun 2017 10:59
15 000 SEK
12 jun 2017 17:20
7 777 SEK
11 jun 2017 23:11
7 000 SEK
10 jun 2017 23:07
6 000 SEK
9 jun 2017 21:59
5 500 SEK
9 jun 2017 21:35
5 000 SEK