Hunt Slonem

(USA, Född 1951)
Hunt Slonem
(USA, Född 1951)

HUNT SLONEM, Olja på duk signerad och daterad 1991 a tergo.

"Picul #75". 170 x 125 cm.

Proveniens

Galleri Charlotte Lund, Stockholm.

Klubbat pris
32 000
2 824
2 947
Utropspris
40 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jun 2017 14:58
32 000 SEK
18 jun 2017 14:57
31 000 SEK
18 jun 2017 14:56
26 000 SEK
18 jun 2017 14:54
22 000 SEK
18 jun 2017 14:53
15 000 SEK
15 jun 2017 20:26
5 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57