SKÄRP, "Constance" Hermès

SKÄRP, "Constance" Hermès

Vändbart skärp med en sida i brun togo resp en sida i svart skinn. H-spänne i palladiumbehandlad metall. Artisanstämplad. Enligt märkning storlek 90. Originalkartong samt dustbag till spänne medföljer.

Smärre slitage. Några skrapmärken på den svarta sidan

Föremålen visas på Nordiska Kompaniet, Hamngatan 18-20 i Stockholm, den 30 mars - 2 april 2017.
Visning och uthämtning sker på Bukowskis Market, Västberga allé 3, f r o m den 3 april.

Utropspris
3 000 SEK