VÄGGUR samt BAROMETER, Schatz, 1900-talets fjärde kvartal.

Mässing med vit urtavla. Diameter 18 cm.

Omfattande slitage. Klockans urtavla lös. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK