BÅTMODELL, möjligen regalskeppet Vasa, 1900-talets andra hälft.

Huvudsakligen trä och snören med dekordetaljer av plast. Ståendes på trästativ. Längd ca 92 cm. Höjd 75 cm.

Skador. Dekorbortfall. Slitage.

Utropspris
4 000 SEK