SCROLLVIKTER, ett par, brons. Japan, tidigt 1900-tal.

Med dekor av ett blommande träd med fålgar samt kalligrafi. Mått 2x11x1 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 250
111
117
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
12 sep 2017 14:07
1 250 SEK
12 sep 2017 14:07
1 150 SEK
8 sep 2017 18:28
1 105 SEK
8 sep 2017 18:28
1 005 SEK
7 sep 2017 2:28
1 000 SEK
6 sep 2017 18:59
400 SEK
4 sep 2017 6:29
350 SEK
1 sep 2017 16:59
300 SEK