ASKAR med LOCK, tre stycken, trä. Japan, tidigt 1900-tal.

Två med märkning i botten. Skuren dekor av blommor och insekter. Diameter 7-13,5 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 800
248
259
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (33 bud)
12 sep 2017 22:40
2 800 SEK
12 sep 2017 22:40
2 600 SEK
12 sep 2017 22:39
2 401 SEK
12 sep 2017 22:38
2 201 SEK
12 sep 2017 22:37
2 001 SEK
12 sep 2017 22:37
2 000 SEK
12 sep 2017 22:34
1 900 SEK
12 sep 2017 22:33
1 802 SEK
12 sep 2017 22:33
1 800 SEK
12 sep 2017 22:33
1 700 SEK
12 sep 2017 22:32
1 601 SEK
12 sep 2017 22:31
1 501 SEK
12 sep 2017 22:31
1 500 SEK
12 sep 2017 22:31
1 335 SEK
12 sep 2017 22:31
1 235 SEK
12 sep 2017 19:48
1 130 SEK
12 sep 2017 19:46
1 030 SEK
12 sep 2017 19:46
1 000 SEK
12 sep 2017 15:53
980 SEK
12 sep 2017 15:53
930 SEK
11 sep 2017 19:22
875 SEK
11 sep 2017 19:10
825 SEK
11 sep 2017 19:10
800 SEK
7 sep 2017 14:59
775 SEK
7 sep 2017 14:59
725 SEK
7 sep 2017 14:59
671 SEK
7 sep 2017 14:59
621 SEK
7 sep 2017 14:39
558 SEK
7 sep 2017 14:39
508 SEK
7 sep 2017 9:29
450 SEK
7 sep 2017 9:29
400 SEK
3 sep 2017 22:09
350 SEK
1 sep 2017 13:59
300 SEK