SKULPTUR, brons. Japan, 1900-tal. Med gjutarstämpel.

i form av en tiger. Längd 52 cm.

Slitage.

Klubbat pris
7 201
631
656
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
12 sep 2017 22:40
7 201 SEK
12 sep 2017 22:40
7 001 SEK
8
12 sep 2017 22:40
6 952 SEK
12 sep 2017 22:40
6 750 SEK
8 sep 2017 18:27
6 550 SEK
8 sep 2017 18:27
6 500 SEK
8 sep 2017 18:27
6 250 SEK
8 sep 2017 18:27
6 050 SEK
8 sep 2017 18:27
5 750 SEK
8 sep 2017 18:27
5 550 SEK
7 sep 2017 23:01
5 350 SEK
7 sep 2017 21:50
5 150 SEK
7 sep 2017 21:50
5 000 SEK
7 sep 2017 21:50
4 850 SEK
7 sep 2017 21:50
4 650 SEK
7 sep 2017 11:18
4 450 SEK
7 sep 2017 11:18
4 250 SEK
5 sep 2017 20:58
4 200 SEK
3 sep 2017 0:09
4 000 SEK
1 sep 2017 21:38
800 SEK
1 sep 2017 20:34
750 SEK
1 sep 2017 16:35
300 SEK