SKULPTURER, två stycken, brons. Japan, Meiji (1868-1912). Signerade.

I form av trumslagare och skådespelare. Höjd 21-24 cm.

Slitage.

Klubbat pris
4 500
399
417
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
12 sep 2017 22:35
4 500 SEK
12 sep 2017 22:34
4 002 SEK
3 sep 2017 17:28
1 500 SEK