YTTERFODER, ett par, trä. Japan, tidigt 1900-tal.

Runda med insats av koppar. Diameter 30 cm. Höjd 21 cm.

Slitage.

Klubbat pris
4 213
372
388
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 sep 2017 22:49
4 213 SEK
12 sep 2017 22:48
4 013 SEK
12 sep 2017 22:48
4 000 SEK
12 sep 2017 22:47
3 202 SEK
12 sep 2017 22:47
3 002 SEK
12 sep 2017 22:41
2 000 SEK
1 sep 2017 16:06
1 500 SEK