VAS, satsuma. Japan, tidigt 1900-tal.

Dekor av figurscen mot blå grund. Höjd 25 cm.

Slitage.

Klubbat pris
8 801
781
823
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
12 sep 2017 22:41
8 801 SEK
8
12 sep 2017 22:41
8 601 SEK
12 sep 2017 22:39
8 400 SEK
8
12 sep 2017 22:39
8 200 SEK
12 sep 2017 22:36
7 977 SEK
8
12 sep 2017 22:36
7 777 SEK
12 sep 2017 22:36
6 200 SEK
8
12 sep 2017 22:35
6 000 SEK
12 sep 2017 22:35
5 400 SEK
8
12 sep 2017 22:35
5 200 SEK
12 sep 2017 22:34
4 900 SEK
8
12 sep 2017 22:34
4 700 SEK
12 sep 2017 9:45
4 405 SEK
11 sep 2017 23:08
4 205 SEK
11 sep 2017 23:07
4 005 SEK
11 sep 2017 23:07
3 805 SEK
11 sep 2017 23:07
3 605 SEK
11 sep 2017 23:07
3 405 SEK
8 sep 2017 15:18
3 205 SEK
8 sep 2017 15:18
3 005 SEK
6 sep 2017 20:33
3 000 SEK
4 sep 2017 21:54
2 500 SEK
4 sep 2017 13:15
2 000 SEK
1 sep 2017 20:22
1 600 SEK
1 sep 2017 15:20
300 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02