FLIPPERSPEL, Williams, USA, Indiana Jones, 1990-tal.

Tillverkat 15/9 1993. Längd 152, bredd 73, höjd 152 cm.

Skador, lagningar. Blekt. Vissa partier kan vara ur funktion. Bla vippbrygga till vänster. Felmeddelanden gällande säkringar 73, 74, 76, 77 samt 86.

Klubbat pris
25 000
2 372
2 714
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
4 jun 2017 22:42
25 000 SEK
4 jun 2017 22:42
25 000 SEK
4 jun 2017 22:41
24 000 SEK
4 jun 2017 22:41
23 000 SEK
29 maj 2017 16:03
22 000 SEK
29 maj 2017 15:41
21 000 SEK
29 maj 2017 15:41
20 000 SEK
29 maj 2017 15:41
19 500 SEK
29 maj 2017 15:16
19 000 SEK
29 maj 2017 14:27
18 500 SEK
29 maj 2017 14:27
18 000 SEK
29 maj 2017 14:27
18 000 SEK
29 maj 2017 14:27
17 500 SEK
29 maj 2017 14:27
17 000 SEK
29 maj 2017 14:26
16 500 SEK
29 maj 2017 14:26
16 000 SEK
29 maj 2017 14:26
15 500 SEK
29 maj 2017 14:26
15 000 SEK
29 maj 2017 14:03
14 000 SEK
28 maj 2017 12:38
13 500 SEK
27 maj 2017 21:22
13 000 SEK
26 maj 2017 22:02
12 500 SEK
26 maj 2017 22:02
12 001 SEK
25 maj 2017 6:08
12 000 SEK
24 maj 2017 21:10
9 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79