MARUSAN, Cadillac, Japan ca 1951.

Lackerad plåt i beige och svart, förnicklade detaljer. Batteridriven. Originalkartong. Längd 31 cm.

Smärre slitage. Fräthål i batteriutrymme. Ej funktionstestad. Kartong med skador.

Klubbat pris
12 722
1 123
1 171
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
4 jun 2017 21:53
12 722 SEK
4 jun 2017 21:53
12 222 SEK
4 jun 2017 21:52
12 000 SEK
4 jun 2017 21:52
11 500 SEK
4 jun 2017 21:51
11 160 SEK
4 jun 2017 21:51
10 660 SEK
4 jun 2017 21:51
10 501 SEK
4 jun 2017 21:51
10 001 SEK
4 jun 2017 21:51
9 201 SEK
4 jun 2017 21:51
9 001 SEK
4 jun 2017 21:50
8 401 SEK
4 jun 2017 21:49
8 201 SEK
4 jun 2017 21:49
8 001 SEK
4 jun 2017 21:41
7 750 SEK
4 jun 2017 21:39
7 550 SEK
4 jun 2017 21:39
7 444 SEK
4 jun 2017 21:37
7 350 SEK
4 jun 2017 21:37
7 150 SEK
4 jun 2017 21:37
7 111 SEK
4 jun 2017 16:47
6 700 SEK
3 jun 2017 15:03
6 500 SEK
31 maj 2017 12:44
4 800 SEK
25 maj 2017 19:02
3 222 SEK
24 maj 2017 16:57
2 800 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

88. Vacheron Constantin, "First Tourbillon", ca 1994.
Utropspris
420 000 - 440 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
420 000

ditt bud
400 000

ditt bud
Aktuellt bud:
420 000 SEK