CIJ, Alfa Romeo P2, Frankrike, omkring 1930.

Rödlackerad plåt. Michelindäck av gummi. Urverksdriven. Längd 53 cm.

Fungerande urverk. Lackskador. Två lock saknas. Främre hjulaxeln samt ratt med smärre lagningar. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
18 500
1 755
2 009
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8
4 jun 2017 13:30
18 500 SEK
4 jun 2017 13:30
18 000 SEK
8
4 jun 2017 13:30
18 000 SEK
3 jun 2017 23:31
17 000 SEK
1 jun 2017 21:24
16 500 SEK
26 maj 2017 21:45
16 000 SEK
25 maj 2017 19:03
12 222 SEK
25 maj 2017 9:52
10 000 SEK
24 maj 2017 22:56
7 500 SEK
24 maj 2017 20:56
550 SEK
24 maj 2017 18:50
500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79