MARUSAN, Cadillac, Japan ca 1951.

Lackerad plåt i beige och svart, förnicklade detaljer. Batteridriven. Originalkartong. Längd 31 cm.

Slitage. Skador. Repor. Märken. En strålkastarring saknas. Rostangrepp. Kartong med skador och påskrifter.

Klubbat pris
7 444
661
689
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
4 jun 2017 21:34
7 444 SEK
4 jun 2017 21:34
7 401 SEK
4 jun 2017 21:32
7 001 SEK
4 jun 2017 21:32
6 801 SEK
4 jun 2017 21:32
6 755 SEK
4 jun 2017 21:32
6 555 SEK
4 jun 2017 21:32
6 401 SEK
4 jun 2017 21:31
6 201 SEK
4 jun 2017 21:31
6 001 SEK
4 jun 2017 21:30
5 866 SEK
4 jun 2017 21:21
5 666 SEK
4 jun 2017 21:21
5 555 SEK
4 jun 2017 15:08
5 311 SEK
4 jun 2017 15:08
5 111 SEK
3 jun 2017 15:14
4 644 SEK
3 jun 2017 15:14
4 444 SEK
31 maj 2017 13:29
4 000 SEK
25 maj 2017 18:51
3 333 SEK
24 maj 2017 16:52
2 200 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79