DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, Bland annat Waltershausen, 1800-tal

Bestående av bland annat soffor, stolar, bord, tamburmajor med mera.

Slitage. Skador. Lagningar. Delar saknas.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
25 maj 2017 20:17
3 000 SEK
24 maj 2017 22:47
300 SEK