BARBIE, med tillbehör, 1960-tal

Barbir med bubblecut-frisyr. Diverse kläder och tillbehör medföljer, bland annat brudklänning. I lackväska märkt "Midge", höjd 31 cm.

Slitage. Smärre skador. Delar saknas.

Klubbat pris
750
66
68
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 jun 2017 20:34
750 SEK
4 jun 2017 19:54
700 SEK
4 jun 2017 19:54
666 SEK
4 jun 2017 19:52
650 SEK
4 jun 2017 19:52
600 SEK
4 jun 2017 19:51
550 SEK
4 jun 2017 19:51
500 SEK
4 jun 2017 18:19
450 SEK
4 jun 2017 18:03
400 SEK
4 jun 2017 8:59
350 SEK
3 jun 2017 18:31
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79