Barbie (4 st) och Skipper (2 st) samt Ken (2 st) i garderober med kläder, Mattel, 1960-tal För värdering och försäljning

I två stycken plastgarderober. ett 20-tal kläduppsättningar medföljer samt accessoarer. Höjd ca 33 cm.

Slitage. Skador. Delar till kläduppsättningar saknas.

Klubbat pris
6 001
530
553
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (31 bud)
4 jun 2017 11:10
6 001 SEK
4 jun 2017 11:10
5 801 SEK
4 jun 2017 11:09
5 601 SEK
4 jun 2017 11:09
5 401 SEK
4 jun 2017 10:57
5 201 SEK
4 jun 2017 10:57
5 001 SEK
4 jun 2017 10:56
4 801 SEK
4 jun 2017 10:53
4 601 SEK
4 jun 2017 10:53
4 500 SEK
4 jun 2017 10:50
4 300 SEK
4 jun 2017 10:50
4 100 SEK
4 jun 2017 10:42
3 950 SEK
4 jun 2017 10:30
3 750 SEK
4 jun 2017 10:30
3 705 SEK
4 jun 2017 9:39
3 550 SEK
4 jun 2017 9:01
3 350 SEK
4 jun 2017 9:00
3 150 SEK
4 jun 2017 9:00
3 000 SEK
3 jun 2017 21:49
2 800 SEK
3 jun 2017 17:15
2 600 SEK
3 jun 2017 17:15
2 600 SEK
2 jun 2017 14:49
2 400 SEK
2 jun 2017 14:22
2 200 SEK
2 jun 2017 14:19
2 000 SEK
2 jun 2017 14:19
2 000 SEK
2 jun 2017 14:18
1 900 SEK
2 jun 2017 14:18
1 800 SEK
2 jun 2017 12:48
1 700 SEK
2 jun 2017 7:02
1 200 SEK
30 maj 2017 11:55
1 100 SEK
30 maj 2017 8:03
1 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79