NORSTEDTS TRAFIKSPEL. Tekno och Lesney, Danmark samt England, 1960-tal.

Innehållande bland tankbil Koppartrans, Scania Vabis buss, Volkswagen ambulans, vägmärken, figurer med mera. I väska märkt Norstedts trafikspel. Väskans mått 37 x 54 cm, höjd 12 cm.

Slitage. Skador. Delar saknas.

Klubbat pris
5 300
503
575
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
4 jun 2017 21:25
5 300 SEK
4 jun 2017 21:25
5 225 SEK
4 jun 2017 21:23
5 002 SEK
4 jun 2017 21:23
4 802 SEK
4 jun 2017 21:20
4 711 SEK
4 jun 2017 21:13
4 511 SEK
4 jun 2017 21:13
4 325 SEK
4 jun 2017 21:06
4 311 SEK
4 jun 2017 20:32
4 111 SEK
4 jun 2017 20:32
4 000 SEK
4 jun 2017 18:39
3 800 SEK
1 jun 2017 0:35
3 600 SEK
1 jun 2017 0:35
3 500 SEK
1 jun 2017 0:34
3 400 SEK
1 jun 2017 0:34
3 200 SEK
27 maj 2017 13:06
3 000 SEK
24 maj 2017 19:43
2 400 SEK
24 maj 2017 17:15
2 200 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79