STEIFF, leksakshund "Bully", Tyskland omkring 1930.

Beige och svart plysch. Halsband med 11 Steiffknappar. Höjd ca 30 cm.

Slitage. Smärre skador.

Klubbat pris
3 401
323
369
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
4 jun 2017 20:15
3 401 SEK
4 jun 2017 20:15
3 201 SEK
4 jun 2017 20:13
3 000 SEK
4 jun 2017 20:13
2 800 SEK
4 jun 2017 13:08
2 200 SEK
25 maj 2017 18:47
2 000 SEK
24 maj 2017 22:49
1 700 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79