BARBIEDOCKOR, 6 st, Mattel, 1960-tal

Beståande av:
Barbie 2 st
Skipper 2 st
Ken samt Tutti. "Skipper carrying case" med galgar och tre peruker medföljer. Längd 15-31 cm.

Slitage. Smärre skador. Delar kan saknas. Missfärgningar.

Klubbat pris
7 560
667
696
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
4 jun 2017 17:50
7 560 SEK
4 jun 2017 17:47
7 360 SEK
4 jun 2017 17:47
7 350 SEK
4 jun 2017 17:44
7 150 SEK
4 jun 2017 17:44
6 950 SEK
4 jun 2017 17:43
6 750 SEK
4 jun 2017 17:43
6 550 SEK
4 jun 2017 17:43
6 350 SEK
4 jun 2017 17:43
6 150 SEK
4 jun 2017 17:42
5 950 SEK
4 jun 2017 17:42
5 750 SEK
4 jun 2017 17:41
5 550 SEK
4 jun 2017 17:41
5 350 SEK
4 jun 2017 17:41
5 150 SEK
4 jun 2017 17:41
4 950 SEK
4 jun 2017 17:40
4 750 SEK
4 jun 2017 17:40
4 550 SEK
4 jun 2017 17:39
4 350 SEK
4 jun 2017 17:39
4 150 SEK
4 jun 2017 17:38
3 950 SEK
4 jun 2017 17:38
3 750 SEK
4 jun 2017 17:38
3 550 SEK
4 jun 2017 17:38
3 350 SEK
4 jun 2017 17:38
3 100 SEK
4 jun 2017 17:38
2 900 SEK
4 jun 2017 17:35
2 700 SEK
4 jun 2017 15:50
2 500 SEK
4 jun 2017 15:50
2 400 SEK
31 maj 2017 17:58
2 200 SEK
31 maj 2017 17:58
2 000 SEK
31 maj 2017 17:46
1 900 SEK
31 maj 2017 17:46
1 800 SEK
30 maj 2017 11:57
1 700 SEK
30 maj 2017 11:57
1 600 SEK
26 maj 2017 19:21
1 500 SEK
26 maj 2017 15:16
1 200 SEK
25 maj 2017 14:14
1 010 SEK
23 maj 2017 18:05
955 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79