BARBIEKLÄDER och ACCESSOARER, 33 delar, Mattel, 1960-tal

I plastfickor. Mått per ficka 30 x 21 cm.

Smärre slitage. Delar kan saknas.

Klubbat pris
7 700
680
709
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
4 jun 2017 14:49
7 700 SEK
4 jun 2017 14:49
7 500 SEK
4 jun 2017 14:47
6 880 SEK
4 jun 2017 14:47
6 680 SEK
4 jun 2017 14:27
4 400 SEK
4 jun 2017 14:00
4 200 SEK
4 jun 2017 14:00
4 100 SEK
1 jun 2017 6:31
2 800 SEK
31 maj 2017 17:59
2 600 SEK
31 maj 2017 17:59
2 450 SEK
31 maj 2017 17:47
2 400 SEK
31 maj 2017 17:47
2 200 SEK
26 maj 2017 19:31
2 000 SEK
26 maj 2017 19:19
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

164. Joakim Eneroth, "Swedish Red #40", 2009.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK