918079
MODELLBILAR, 17 st, Dinky toys och Tekno, England, Danmark 1950-/60-tal
Modellbilar, 17 st, dinky toys och tekno, england, danmark 1950-/60-tal.

Bland annat Rover 75, Austin Atlantic, Sunbeam Alpine, Simca Versailles, Ford Taunus. Längd 7-11 cm.

Slitage. Skador. Delar saknas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
3 200
297
330
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
4 jun 2017 21:03
3 200 SEK
4 jun 2017 21:03
3 150 SEK
4 jun 2017 20:59
3 000 SEK
4 jun 2017 20:59
2 800 SEK
4 jun 2017 19:52
2 600 SEK