CORGI TOYS, Rocket age models gift set nr 6, England 1960-tal

I originalkartong. 38x29x7 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
5 600
531
608
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
4 jun 2017 21:01
5 600 SEK
4 jun 2017 21:01
5 500 SEK
4 jun 2017 19:53
5 311 SEK
4 jun 2017 19:53
5 111 SEK
4 jun 2017 18:46
2 977 SEK
4 jun 2017 15:07
2 777 SEK
4 jun 2017 15:07
2 600 SEK
29 maj 2017 14:10
2 422 SEK
29 maj 2017 14:10
2 222 SEK
25 maj 2017 18:51
2 000 SEK
25 maj 2017 10:39
350 SEK
24 maj 2017 22:01
300 SEK