LEHMAN, "Titania", 779, Tyskland 1930-38

Litograferad plåt i rött och blått. Fungerande urverk. Elöektriska strålkastare. Längd 26 cm.

Vänster framdäck senare. Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
4 200
398
456
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 jun 2017 22:00
4 200 SEK
4 jun 2017 22:00
4 100 SEK
3 jun 2017 15:12
4 000 SEK
1 jun 2017 15:05
1 000 SEK
29 maj 2017 21:29
550 SEK
24 maj 2017 19:27
500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79