SKOGLUND & OLSON, tankbil "Standard", Sverige, 1920-/30-tal

Gjutjärn. Målad i rött med dekor i silver. Längd 27 cm.

Slitage. Färgbortfall, lackskador. Torkade gummidäck, två däck saknas.

Klubbat pris
4 644
412
430
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 jun 2017 22:14
4 644 SEK
4 jun 2017 22:14
4 444 SEK
4 jun 2017 22:13
4 300 SEK
4 jun 2017 22:13
4 100 SEK
4 jun 2017 22:13
3 900 SEK
4 jun 2017 22:13
3 700 SEK
4 jun 2017 22:12
3 500 SEK
4 jun 2017 22:12
3 300 SEK
4 jun 2017 22:12
3 111 SEK
4 jun 2017 22:12
2 700 SEK
4 jun 2017 22:12
2 500 SEK
4 jun 2017 21:07
1 333 SEK
29 maj 2017 14:11
1 300 SEK
25 maj 2017 19:07
1 200 SEK
24 maj 2017 22:53
500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79