SCHUCOFIGURER, 3 st, Tyskland, 1930-tal

Musicerande grisar. Klädda i filt. Höjd 11,5 cm. Fungerande urverk. Nyckel finns.

Slitage. Fläckar. En mössa saknas. Smärre skador. Nyckel finns.

Klubbat pris
2 750
261
299
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 jun 2017 21:00
2 750 SEK
4 jun 2017 21:00
2 550 SEK
4 jun 2017 21:00
2 402 SEK
4 jun 2017 21:00
2 202 SEK
4 jun 2017 21:00
2 002 SEK
4 jun 2017 20:58
1 800 SEK
4 jun 2017 20:58
1 700 SEK
4 jun 2017 20:50
1 600 SEK
4 jun 2017 20:50
1 500 SEK
30 maj 2017 13:39
1 450 SEK
30 maj 2017 13:39
1 350 SEK
30 maj 2017 13:39
1 300 SEK
27 maj 2017 22:36
1 200 SEK
25 maj 2017 8:39
450 SEK
25 maj 2017 8:28
320 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79