PORSLINSDOCKA, HEUBACH KÖPPELSDORF, Tyskland, 1900-talets första del

Huvud, porslin, underarmar trä, stoppad kropp. Höjd 26 cm.

Slitage. Smärre skador.

Klubbat pris
1 150
102
108
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
4 jun 2017 19:59
1 150 SEK
4 jun 2017 19:59
1 050 SEK
4 jun 2017 19:57
1 005 SEK
4 jun 2017 19:57
955 SEK
4 jun 2017 19:57
900 SEK
4 jun 2017 19:57
850 SEK
4 jun 2017 19:57
750 SEK
4 jun 2017 19:56
700 SEK
4 jun 2017 19:56
655 SEK
4 jun 2017 19:56
550 SEK
4 jun 2017 19:54
500 SEK
4 jun 2017 19:54
450 SEK
1 jun 2017 16:14
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79