Madeleine Pyk – en samling F769

STEIFF, NALLAR, 2 st, Tyskland, 1910-tal.

Beige plysch. Ledade ramar, ben och huvud. Knappögon. Större nallen med knapp i vänster öra. Längd 20 resp 25 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
2 800
266
305
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 jun 2017 20:43
2 800 SEK
4 jun 2017 20:43
2 800 SEK
4 jun 2017 20:42
2 600 SEK
4 jun 2017 20:35
2 400 SEK
4 jun 2017 20:35
2 222 SEK
4 jun 2017 20:30
2 200 SEK
4 jun 2017 20:30
2 000 SEK
4 jun 2017 13:07
1 500 SEK
26 maj 2017 22:27
1 000 SEK
25 maj 2017 18:48
777 SEK
25 maj 2017 16:04
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79