Madeleine Pyk – en samling F769

DOCKA, biskvi, Simon & Halbig 126, Tyskland, ca 1914

Huvud av porslin. Ledad kropp av massa. Höjd 47 cm.

Slitage. Smärre skador.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 jun 2017 20:15
2 200 SEK
4 jun 2017 20:15
2 100 SEK
4 jun 2017 20:15
2 000 SEK
4 jun 2017 20:15
1 900 SEK
4 jun 2017 20:15
1 800 SEK
4 jun 2017 20:15
1 700 SEK
4 jun 2017 20:15
1 600 SEK
4 jun 2017 20:14
1 300 SEK
4 jun 2017 20:14
1 200 SEK
4 jun 2017 20:11
1 000 SEK
4 jun 2017 17:51
400 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79