YONEZAWA, Cadillac, Japan. Ca 1960.

Lackerat i svart och vitt med förnicklade detaljer. Friktionsdriven. Längd 46 cm.

Slitage. Repor. Framruta med spricka. Bucklor.

Klubbat pris
6 488
573
597
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
4 jun 2017 21:55
6 488 SEK
4 jun 2017 21:54
6 288 SEK
4 jun 2017 21:54
6 200 SEK
4 jun 2017 21:54
6 000 SEK
4 jun 2017 21:54
5 800 SEK
4 jun 2017 21:54
5 600 SEK
4 jun 2017 21:54
5 400 SEK
4 jun 2017 21:45
5 200 SEK
4 jun 2017 18:48
5 000 SEK
4 jun 2017 17:21
4 800 SEK
25 maj 2017 21:16
3 100 SEK
24 maj 2017 17:12
2 200 SEK