BISKVIDOCKA, sannolikt Tyskland, 1900-talets början

Huvud i biskvi. Ledad kropp i massa. Höjd 39 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
1 000
90
95
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 jun 2017 19:12
1 000 SEK
4 jun 2017 19:11
950 SEK
4 jun 2017 19:10
900 SEK
4 jun 2017 19:10
900 SEK
4 jun 2017 18:59
850 SEK
4 jun 2017 18:59
800 SEK
4 jun 2017 18:49
750 SEK
4 jun 2017 17:27
700 SEK
4 jun 2017 17:26
650 SEK
4 jun 2017 17:26
650 SEK
4 jun 2017 17:26
600 SEK
4 jun 2017 17:26
550 SEK
1 jun 2017 22:10
435 SEK
1 jun 2017 22:10
385 SEK
24 maj 2017 17:42
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79