Madeleine Pyk – en samling F769

BISKVIDOCKA, CM Bergman, Tyskland, omkring 1900

Huvud av porslin. Kropp av ledad massa. Höjd 45 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
2 015
191
219
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
4 jun 2017 19:49
2 015 SEK
4 jun 2017 19:49
1 915 SEK
4 jun 2017 19:49
1 850 SEK
4 jun 2017 19:48
1 815 SEK
4 jun 2017 19:48
1 715 SEK
4 jun 2017 19:48
1 615 SEK
4 jun 2017 19:48
1 515 SEK
4 jun 2017 19:48
1 405 SEK
4 jun 2017 19:48
1 305 SEK
4 jun 2017 19:47
1 250 SEK
4 jun 2017 19:15
800 SEK
4 jun 2017 17:35
650 SEK
3 jun 2017 15:49
450 SEK
28 maj 2017 12:50
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79